Повернутись назад

Дякуємо за світло: у Менській громаді привітали енергетиків

У День енергетика України в Менській дільниці Корюківського РЕМ панувала особлива атмосфера. Тут зібралися люди, чия щоденна праця сьогодні прирівнюється до справжнього подвигу. Попри постійну небезпеку обстрілів та руйнування інфраструктури, ці фахівці 24 години на добу залишаються на своєму посту, щоб у наших оселях було світло і тепло.

Зі словами вдячності до енергетиків звернувся керівник відокремленого підрозділу «Корюківський РЕМ» Олег Герасименко. Він наголосив, що робота енергетиків у час війни — це щоденна боротьба за тепло і світло в оселях людей, подякував за відповідальність і професіоналізм та побажав міцного здоров’я, миру й гідної оцінки праці.

Начальник Корюківської районної військової адміністрації Павло Мірошніченко наголосив, що праця енергетиків у нинішніх умовах є не лише складною, а й вкрай небезпечною. Він закликав фахівців берегти себе та висловив глибоку вдячність за світло, яке вони дають не лише цивільному населенню, а й нашим оборонцям.

Секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко, вітаючи присутніх, порівняв щоденну роботу енергетиків із «спецопераціями». Він підкреслив, що тільки завдяки оперативній роботі майстрів та електромонтерів у будь-яку погоду вдається швидко відновлювати пошкоджені мережі.

Під час урочистостей кращі працівники отримали заслужені нагороди.

Почесною грамотою Менської міської ради нагороджені:

  • Андрій Царенко — майстер дільниці;

  • Максим Шапарєв — електромонтер з експлуатації розподільних мереж;

  • Катерина Губко — технік 1 категорії;

  • Алла Пискун — електромонтер з експлуатації електролічильників.

Подяку Менської міської ради оголошено:

  • Григорію Манжаю — електромонтеру з експлуатації розподільних мереж;

  • Олександру Пісні — електромонтеру оперативно-виїзної бригади;

  • Лідії Денежській та Володимиру Самусю — електромонтерам з експлуатації електролічильників.

Також енергетики отримали Почесні грамоти від начальника Чернігівської ОВА Валерія Чауса, грамоти Корюківської РВА та відомчі відзнаки від профспілки та АТ «Чернігівобленерго».

Щиро вітаємо наших енергетиків зі святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення. Нехай ваша небезпечна робота завжди супроводжується вдячністю людей, а над Україною якнайшвидше запанує мирне і світле небо. Дякуємо за вашу витримку та відданість справі!


22 грудня 2025
Повернутись назад