back

Інформація по стаціонарному відділенню для постійного або тимчасового проживання КУ « Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)» Менської міської ради

 

В 2018 році згідно рішення Менської міської ради було створена Комунальна установа «Територіальних центр соціального обслуговуванння (надання соціальних послуг)» Менської міської ради до складу якої  входить відділення стаціонарного догляду , яке знаходиться за адресою с. Стольне, вул. Коцюбинського,12 та діє для покращення житлових і побутових умов проживання одиноких громадян Менської ОТГ.

У відділенні стаціонарного догляду громадяни перебувають на  повному  державному  утриманні,  одержують  соціальну  послугу стаціонарного   догляду   та   відповідно   до  встановлених  нормз абезпечуються:
- житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м’яким і твердим інвентарем, столовим посудом;

- раціональним чотириразовим харчуванням з урахуванням віку і стану здоров’я, у межах натуральних норм харчування, передбачених для мешканців інтернатних установ ( працює медична сестра з дієтичного харчування);

- цілодобовим наглядом , медичним обслуговуванням , медикаментами відповідно до медичного висновку

- засобами реабілітації згідно індивідуальних програм реабілітації

              Одиноким  пенсіонерам,  які  перебувають  у  відділенні стаціонарного   догляду,   пенсія   виплачується  у  встановленому законодавством порядку.

             Стаціонарне відділення розраховане на 45 осіб.

             Кімнати в яких проживають підопічні облаштовані ліжками, приліжковими тумбами, шафами для одягу , стільцями, підлога дерев’яна, вкрита лінолеумом, застелені коврові доріжки, коври також є на стінах для створення комфорту та домашнього затишку.

 Стаціонарне відділення має  4  санвузли та ванну кімнату, є душева кабіна для особистої гігієни підопічних

Є столова, де проживаючі забезпечуються раціональним чотириразовим харчуванням з урахуванням віку і стану здоров’я, у межах натуральних норм харчування, передбачених для мешканців інтернатних установ ( меню та норми розраховує медична сестра з дієтичного харчування)

Також є кімната відпочинку де проживаючі можуть дивитись телевізор, або проводити свій вільний час за читанням періодичної преси, журналів та книг, які завжди оновлюються.

На  території стаціонарного відділення є альтанка , та інші місця для відпочинку.

Працівниками відділення завжди підтримується чистота на території, насаджено багато квітів для  утворення більш домашньої атмосфери та комфортного перебування проживаючих у нашому відділенні.

Для організації дозвілля керівництвом КУ « територіальний центр ( соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)» Менської  міської ради до якого відноситься стаціонарне відділення організовує концертні програми за участю художньо самодіяльних колективів м. Мена та с. Стольне, які завжди раді завітати до наших підопічних та подарувати веселий настрій.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

     

 

11 лютого 2019
back