back

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У ході першого пленарного засідання восьмої сесії Менської міської ради депутати проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до  Переліку культурно-мистецьких заходів нову позицію – фестиваль імені відомого у світі нашого земляка-силача Терентія Кореня

Цей спортивно-масовий захід, котрий щорічно у серпні відбуватиметься на батьківщині Терентія Кореня у Блистові, започатковано з метою популяризації здорового способу життя, культурного дозвілля громадян, збереження історико-культурної спадщини, формування національних традицій, туристичної привабливості громади, розвитку сільських населених пунктів.

Своїм рішенням депутати внесли зміни до паспорта Програми культурно-мистецьких заходів на 2020-2022 роки:

«- до розділу «Учасники Програми» додати Чернігівська обласна рада (за згодою);

- до розділу «Обсяги та джерела фінансування» додати формулювання «та інші джерела, не заборонені фінансуванням» та збільшити фінансування Програми культурно-мистецьких заходів на 2020-2022 роки:

  *на 2021 рік з 1515866,00 грн. на 1615366,00 грн

  *на 2022 рік з 1667452,00 грн. на 1776902,00 грн»

А також затвердили пункт про перенесення дати щорічного проведення заходу День міста Мена з вересня на серпень.

Окрім того, депутати проголосували за  внесення змін до рішення №62 «Про бюджет Менської міської територіальної громади на 2021 рік» від 23.12.2020 року. 

Завдяки цьому будуть профінансовані, зокрема, оплата енергоносіїв та встановлення кондиціонера в приміщення моргу (придбання та установка) та виготовлення проєктно-кошторисної документації; парти та дошки для НУШ, установка вентиляційної системи для ОЗ Менська гімназія Менської міської ради, поточний ремонт приміщення для улаштування санітарних вузлів у будівлі Бірківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, поточний ремонт гімнастичного залу Синявського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, поточний ремонт системи електрозабезпечення ОЗ Менська гімназія та Менського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка. Окрім того – придбання вентиляційної системи для ОЗ Менська гімназія, установка вентиляційної системи для харчоблоку Менського ЗДО ім. Гагаріна, поточний ремонт газової котельні Менського ЗДО ім. Гагаріна, поточний ремонт каналізаційної системи Менського ЗДО «Сонечко», поточний ремонт даху Феськівського ЗДО «Веселка».

20 липня 2021
back