back

Представники Менської громади взяли участь у заході «Шлях до URC: інклюзивний форум відновлення громад»

Форум відбувся в Києві 10 травня як один із офіційних заходів напередодні конференції з питань відновлення України (URC), що буде проведена 11-12 червня в Берліні. Захід організували Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Уряд Німеччини, Організація Об’єднаних Націй та Український Червоний Хрест.

Делегацію Менської міської ради представляли секретар Менської міської ради Юрій СТАЛЬНИЧЕНКО і головна спеціалістка відділу міжнародних зв’язків та економічного розвитку Менської міської ради Тетяна КАРПЕНКО.

– На форумі разом з іншими громадами з усієї країни обговорювали, як відновлювати і розвивати наші міста та села в умовах війни і як це зробити після нашої Перемоги, – поділився деталями роботи п.СТАЛЬНИЧЕНКО. – Ми відчули велику підтримку та зацікавленість усіх учасників форуму у наших досягненнях та планах. Живий інтерес серед представників інших громад та міжнародних партнерів викликали стенди з проєктами, які ми представили: реконструкція міських очисних споруд та енергоефективна реновація лікувального корпусу Менської міської лікарні. Було відчуття підтримки та розуміння важливості наших ініціатив для мешканців.

Участь у цьому форумі стала важливим досвідом і підтвердженням зобов'язання до інклюзивного відновлення та розвитку Менської громади.

Загалом у події взяли участь представники 150 громад України, органи державної влади, організації громадського сектору, донорські організації, що реалізують проєки відновлення на місцях.

Участь Менської громади у цьому заході стала можливою завдяки підтримці Швейцарсько-українському проєкту DECIDE

13 травня 2024
back