back

Сьогодні у Менській громаді вітали усиновителів

17 вересня 2023 року ми відзначаємо День усиновлення - свято милосердя та доброти.

Раніше його святкували 30 вересня у день християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.  У зв’язку з реформою церковного календаря  Президент України Володимир Зеленський підписав указ про перенесення Дня усиновлення на 17 вересня.

Усиновлення – це особливе батьківство, яке включає в себе велике щастя, і разом з тим велику жертовність, це благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її, прийнявши її у сім’ю на виховання.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Прийміть найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Чужих дітей не буває, і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові.

Сьогодні, у переддень свята, усиновителі зібрались у Менській публічній бібліотеці, щоб поспілкуватись, поділитися досвідом та почути теплі слова вдячності За вагомий особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання, сумлінне виконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей, щоденну батьківську працю та турботу про дітей Подяку Менської міської ради оголошено:

родині РУДЕНКІВ Григорія Григоровича та Тетяни Олександрівни

родині НАЗАРЕНКІВ Юрія Миколайовича та Олени Володимирівни

родині СМІЛІНГІС Юрія Валеріанасовича та Світлани Іванівни.

Висловлюємо слова подяки кожній родині, яка відкрила двері своєї домівки для сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Це прояв милосердя і любові до дітей. Ми пишаємося вами!

 
 
15 вересня 2023
back