back

Перевірка магазинів відбувається щодня. На порушників складають протоколи

Спеціалісти Держпродспоживслужби, представники поліції та міської ради відслідковують і тримають на контролі ситуацію щодо дотримання закладами торгівлі та громадського харчування карантинних вимог і попереджають про відповідальність за їх порушення

У ході чергового спільного рейду заступник начальника управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Менського управління Головного управління держпродспоживслужби у Чернігівській області Григорій Фесюн, заступник Менського міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Володимир Гнип і працівники відділення поліції №1 Корюківського РВП ГУ в Чернігівській області перевірили заклади торгівлі у Мені. Зокрема, щодо дотримання вимог Постанови №17 від 09.05.2020 року головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби». А також протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Менської міської територіальної громади від 29-03-2021 № 7 (ознайомитися з ним можна тут: https://mena.cg.gov.ua/index.php?id=34103&tp=7#).

Були перевірені магазини будматеріалів, з продажу запчастин, одягу, взуття – загалом промислової групи. Порушень не виявили – такі торговельні точки наразі не здійснюють торгівлю. У торговельних точках продуктової групи учасники рейду перевірили, зокрема, дотримання персоналом маскового режиму, наявності журналів термометрії та проведення дезінфекції контактних поверхонь, антисептиків, інформаційних листівок щодо профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію, урн для використаних засобів індивідуального захисту та ін. вимог.

Подібні рейди та позапланові перевірки на території усіх населених пунктів громади відповідними службами здійснюються щодня, навіть у вихідні. Від початку року працівниками Менського управління Головного управління держпродспоживслужби у Чернігівській області складено шість протоколів про адміністративне правопорушення (останній подібний випадок – у Стольному напередодні у вихідні).

 

07 квітня 2021
back