back

ЧУБ

Анатолій Павлович

 15.09.1972  - 27.04.2024

Анатолій Павлович ЧУБ народився в місті Мена 15.09.1972 року, тут же проживав.

Навчався в Менській середній школі ім.Леніна. Закінчивши, вступив до Чернігівського державного педагогічного інституту на історичний факультет.

Вчителював за фахом у Данилівській школі. У скрутні часи безгрошів’я був підприємцем, працював на будівництві.

Своєї сім’ї не мав, усю любов до дітей та вроджений педагогічний хист віддавав племінникам, згадує рідна сестра Олена. Виважений та спокійний, Анатолій умів спілкуватися з дітьми, сам складав їм казки. Розумний, начитаний, самотужки опановував іноземні мови.

Чесний у стосунках, порядний, люблячий та турботливий син, надійний товариш, відгукується про Анатолія двоюрідний брат Юрій. Усім, хто просив допомоги – допомагав.

На військову службу пішов добровольцем. Корюківським РТЦК та СП 16.06.23 року направлений до в/ч А7014. 

Захищав Україну у званні солдата як старший стрілець-оператор 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти в/ч А7085. Більшу частину служби провів "на нулі".

Помер у населеному пункті Рідкодуб Донецької області 27 квітня 2024 року.

2 травня Анатолія ЧУБА провели в останню путь у місті Мена рідні, друзі, представники влади та органів місцевого самоврядування. З благословення Високопреосвященнішого митрополита Амвросія чин відспівування звершили настоятель Домницького Різдва Богородиці монастиря архімандрит Варфоломій (Ромашко) та священники Менського благочиння. Поховали Захисника на центральному цвинтарі з військовими почестями.

Щирі співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять і добра слава про Героя нехай завжди живе в наших серцях, а душа його спочиває з миром!

07 травня 2024
back