back

ТЕРЕЩЕНКО

Михайло Григорович

05.04.1972 - 01.06.2022

ТЕРЕЩЕНКО Михайло Григорович народився 5 квітня 1972 року в селі Костирів Сосницького району Чернігівської області. 1973 року сім'я переїхала на проживання до міста Мена.

Михайло зростав в багатодітній родині, де було п'ятеро дітей, він був другою дитиною в сім'ї.

Закінчив вісім класів Менської школи імені Тараса Шевченка. Потім Чернігівський ліцей залізничного транспорту за спеціальністю «Бригадир-монтажник залізничних колій». Після закінчення працював на залізниці в Мені. Відслужив строкову службу в армії.

1995 року переїхав працювати до міста Київ, одружився, став щасливим татом.

Зі слів рідних, Михайло завжди був патріотом, з юних років брав участь у багатьох мітингах за вільну Україну. Тому, не вагаючись, 2014 року пішов добровольцем до Національної Гвардії, де прослужив два роки. Був безпосереднім учасником АТО в складі полку «Азов».

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, Михайло пішов її боронити, 26 лютого 2022 року прибув до батальйону ім. генерала Кульчицького і став на захист столиці. Після звільнення Київщини продовжував військову службу на Донецькому напрямку.

Михайло дуже любив і турбувався про дружину та сина. Зростаючи в багатодітній сім’ї, він дуже цінував сімейні стосунки, його велика родина завжди відчувала від Михайла підтримку та допомогу.  

Загинув старший сержант Михайло Терещенко 1 червня 2022 року в населеному пункті Ярова Донецької області. Похований на київському кладовищі «Лісове».

На знак вшанування пам'яті Михайла на місці загибелі Героя побратими поставили пам'ятник.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медаллю «За жертовність і любов до України», відзнакою Президента України «За участь в АТО», орденом святого великомученика Юрія Переможця за участь в антитерористичній операції.

05 лютого 2024
back