back

ПОПЕЛЮХ

Володимир Анатолійович 

10.12.1987 -22.01.2024

Володимир Анатолійович ПОПЕЛЮХ народився в селі Киселівка Менського району 10 грудня 1987 року. Навчався в місцевій сільській школі.
2009 року закінчив Харківський індустріально-педагогічний технікум, де освоїв спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель та споруд», отримав кваліфікацію «Технік-будівельник, технолог-майстер будівельних робіт». Паралельно пройшов професійне навчання і здобув професію тракториста.
Одразу після закінчення технікуму працевлаштувався до ТОВ «Агроресурс 2006», де працював охоронником. Неодружений.
Мав золоті руки, тож у вільний від роботи час реконструював та виготовляв меблі. Був доброзичливий, добрий, спокійний, завжди усміхнений – про таких кажуть світла людина, розповідає староста Киселівського старостинського округу Менської міської територіальної громади Наталія ОЧКОВСЬКА.
Перебував на обліку в першому відділі Корюківського РТЦК та СП. 2 лютого був призваний по мобілізації до Збройних сил України згідно з Указом Президента від 24 лютого 2022 року №65/2022.
Солдат Володимир ПОПЕЛЮХ служив номером обслуги 1 гранатометного відділення 2 протитанкового взводу 2 механізованого батальйону частини А4784, або 32-ї окремої механізованої бригади (32 ОМБр).
19 січня 2024 року героїчно загинув у бою, виконуючи бойове завдання під час захисту Батьківщини в районі населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області, де внаслідок ворожого обстрілу отримав поранення несумісне з життям.

25 січня прощалися з полеглим у бою Володимиром усім миром. Рідні, близькі, односельчани, представники громадськості, органів місцевого самоврядування схилилися у молитві та скорботі, аби провести в останню земну дорогу Українського Героя Володимира ПОПЕЛЮХА.

Важко знайти слова втіхи рідним Захисника – батькам та сестрі. Але світла й вічна пам'ять про Володимира сильніша за смерть, тож у серцях усіх, хто його знав, і в прийдешніх поколіннях нехай жертовний подвиг воїна залишиться назавжди як подвиг того, хто віддав своє життя за рідних і друзів своїх, за свою рідну землю.
Вічна пам'ять, вічний спокій і Царство Небесне душі Воїна-Героя Володимира ПОПЕЛЮХА.

02 лютого 2024
back