back

СОВА Василь Володимирович 

(17.04.1998 —17.10.2023)

Солдат Василь Володимирович СОВА народився в селі Польове Сосницького району 17 квітня 1998 року. 2015 року закінчив школу в селі Жовтневе (нині Покровське), здобувши повну середню освіту. Проживав у селі Слобідка з мамою, вітчимом та молодшим братом.

В ЗСУ не служив, не одружений. Працював у ДП «Зернятко» робітником.

Односельці та вчителі згадують, що був дуже скромний і дуже тихий, непримітний — і коли навчався в школі, й на роботі також. Слухняний, покірний та довірливий, завжди старанно виконував доручену йому справу.

Призваний на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період 4 січня 2023 року Корюківським РТЦК та СП Чернігівської області. Служив на посаді навідника 4 десантно-штурмового відділення З десантно-штурмового взводу 10 десантно-штурмової роти З десантно-штурмового батальйону військової частини А2582.

Вдома Василя чекали мама-домогосподарка та менший братик Ярослав, який навчається в молодших класах і щодня повторював свою заповітну мрію — щоб Вася якнайшвидше повернувся з війни. Вітчим Героя зараз також служить в ЗСУ.

Відданий Військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув на полі бою 17 жовтня 2023 року в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області внаслідок скидання вибухових боєприпасів з ворожого дрону.

Вічна пам’ять і добра слава про Василя СОВУ нехай живе в наших серцях, а душа його спочиває з миром!

21 жовтня 2023
back