back

СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

     1.

ПРИМАКОВ

Геннадій Анатолійович

  •  

Міський голова

     2.

НЕБЕРА

Олег Леонідович

  •  

Перший заступник міського голови

     3.

ГНИП

Володимир Іванович

  •  

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

     4.

ГАЄВОЙ

Сергій Миколайович

  •  

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

     5.

ПРИЩЕПА

Вікторія Василівна

  •  

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

     6.

СТАРОДУБ

Людмила Олександрівна

  •  

Керуючий справами виконкому

     7.

СТАЛЬНИЧЕНКО

Юрій Валерійович

  •  

Секретар ради

Члени виконкому:

 

     1.

КОСТЕНКО

Володимир Васильович

  •  

Начальник Фінансового управління Менської міської ради

     2.

СОЛОХНЕНКО

Світлана Анатоліївна

  •  

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Менської міської ради

     3.

ЛИХОТИНСЬКА

Лілія Анатоліївна

  •  

начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Менської міської ради

     4.

СКОРОХОД

Сергій Віталійович

  •  

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради

       5.

ТЕРЕНТІЄВ

Павло Олександрович

  •  

Начальник земельного відділу Менської міської ради

      6.

РАЧКОВ

Валерій Юрійович

  •  

Начальник відділу “Центр надання адміністративних послуг” Менської міської ради

      7.

ЛУК'ЯНЕНКО

Ірина Федорівна

  •  

Начальник відділу освіти Менської міської ради

      8.

БОЮН

Роман Анатолійович

  •  

Староста Бірківського старостинського округу

      9.

ШЕША

Юрій Вікторович

  •  

Староста Блистівського старостинського округу

     10.

ЯКОВЕНКО

Тетяна Михайлівна

  •  

Староста Величківського старостинського округу

     11.

АНДРІЙЧЕНКО

Юрій Михайлович

  •  

Староста Волосківського старостинського округу

     12.

МІЩЕНКО

Тетяна Віталіївна

  •  

Староста Городищенського старостинського округу

     13.

СКЛЯР

Володимир Віталійович

  •  

Староста Данилівського старостинського округу

     14.

КОВБАСА 

Людмила Петрівна

  •  

Староста Садового старостинського округу

     15.

БУРКА

Наталія Миколаївна

  •  

Староста Дягівського старостинського округу

     16.

ОЧКОВСЬКА

Наталія Іванівна

  •  

Староста Киселівського старостинського округу

     17.

САВЧЕНКО

Віталій Валентинович

  •  

Староста Куковицького старостинського округу

     18.

СТАРОДУБ

Олена Миколаївна

  •  

Староста Лісківського старостинського округу

     19.

КОВАЛЕНКО

Роман Анатолійович

  •  

Староста Макошинського старостинського округу

     20.

САВЧЕНКО

Тетяна Василівна

  •  

Староста Осьмаківського старостинського округу

     21.

ТРУБА

Альона Володимирівна

  •  

Староста Покровського старостинського округу

     22.

БІЛЕНЬКИЙ

Володимир Дмитрович

  •  

Староста Слобідського старостинського округу

     23.

ШИШИГА

Дмитро Анатолійович

  •  

Староста Семенівського старостинського округу

     24.

СЕМКО

Наталія Михайлівна

  •  

Староста Синявського старостинського округу

     25.

ПАСІЧНИК

Костянтин Володимирович

  •  

Староста Стольненського старостинського округу

     26.

ПАЩЕНКО

Олександр Олексійович

  •  

Староста Ушнянського старостинського округу

     27.

ХРОПАЧ 

Катерина Миколаївна

  •  

Староста Феськівського старостинського округу

     28.

ТІБЕЖ

Святослав Дмитрович

  •  

 

     29.

ЛЕОНТІЄВА

Людмила Василівна

  •  

 

     30.

ДУРНИЦЬКИЙ

Богдан Вікторович

  •  

 

     31.

ВИШНЯК

Тетяна Сергіївна

 

 

     32.

ФЕДОРЧЕНКО

 Олександр Олексійович

  Завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту Менської міської ради
     33.

ІВЧЕНКО

Вікторія В’ячеславівна

  Фізична особа-підприємець
     34.

ЗЕЛЕНИЙ

Ігор Іванович

  Пенсіонер
26 лютого 2019
back