back

Розпочинається відстріл хижих та шкідливих тварин у мисливських угіддях Менської громади

Шановні мешканці громади! У період з 11 січня до 23 лютого 2025 року на території мисливських угідь Менської громади проводитиметься відстріл хижих та шкідливих тварин. Захід організовано відповідно до рішення Ради оборони Чернігівської області.

На виконання пункту 3 підпункту 2 першого питання Протоколу №29 від 14.10.2024 Ради оборони Чернігівської області, розпочинається відстріл хижих та шкідливих тварин у мисливських угіддях, розташованих у Менській громаді.

Цей захід відбуватиметься з 11 січня по 23 лютого 2025 року з метою регулювання чисельності тварин, які можуть негативно впливати на місцеву екосистему та сільське господарство.

Просимо громадян дотримуватися правил безпеки під час перебування у лісових та польових зонах, звертати увагу на попереджувальні знаки та уникати перебування у зазначених угіддях без нагальної потреби.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

08 січня 2025
back