back

Всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта

За спільною ініціативою МОЗ та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта. Мета опитування полягає в тому, щоб з’ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.

Повноцінний кабінет пацієнта в електронній системі охорони здоров’я буде запроваджено найближчим часом. Згідно з концепцією впровадження, кабінет надасть пацієнтам можливість перегляду та контролю за своєю медичною інформацією, включаючи інформацію про візити, діагнози, призначення. Ви зможете укладати декларації онлайн, оновлювати особисті дані та інше.

На сьогоднішній день, 45 медичних інформаційних систем приєдналися до електронної системи охорони здоров’я. Багато постачальників МІС вже впровадили персональні кабінети для пацієнтів, це спеціальні платформи, що спрощують процес отримання медичних послуг. За допомогою них ви можете переглядати список лікарів, які працюють у вашій ближній лікарні, записуватися на прийом, реєструвати процедури (наприклад, вакцинацію), замовляти ліки та навіть отримувати консультацію лікаря онлайн.

Пройти опитування можна тут

18 вересня 2023
back