back

10 заповідей шукачам роботи

Резюме – чітке, лаконічне, без граматичних помилок. Про все – коротко й по суті. Розмістити його на сайті служби зайнятості допоможе кар’єрний радник. Якщо ж резюме ще не готове, створити його можна разом із спеціалістом служби зайнятості

- Разом із вашим кар’єрним радником складете індивідуальний план працевлаштування. Продумаєте крок за кроком - це вже пів справи.

- Ранок розпочинайте із руханки/вівсянки/кави та перегляду свіжих вакансій. У базі даних служби зайнятості пропозиції оновлюються щодня.

- Надсилаючи резюме, попрацюйте над супровідним листом. Пам’ятайте, що це не копія вашого CV. Дайте відповідь на два запитання: чому саме ця компанія з-поміж сотні інших і чому саме з вами почнеться новий відлік успіху та визнання.

 - Пам’ятайте про психологічну готовність до співбесіди з ректурером. Продумайте до дрібниць свій образ і вітальну промову. Ну…і, подумки дайте відповідь на питання «Ким я бачу себе через 10 років?

- Зважаючи на карантинні обмеження, продумайте варіант проведення співбесіди онлайн. Суть та сама, плюс додатковий бонус: одразу ж після співбесіди можна погладити кота або співати на всю улюблену пісню. Адже вдома і стіни допомагають.

- Поки шукаєте роботу, не втрачайте час даремно. Сотні, а то й тисячі онлайн-курсів та вебінарів доступні тут і зараз. А це – додатковий бонус при працевлаштуванні. Англійська, німецька, основи копірайтингу – обирайте, що до душі.

- Про те, що ви шукаєте роботу мають знати всі: друзі, родичі, колишні колеги і навіть сусідка тітка Галя. Метод «сарафанного радіо» подекуди працює краще і швидше. Хтозна, звідки буде наступна пропозиція роботи.

-Відвідуйте онлайн-ярмарки вакансій, які проводять спеціалісти служби зайнятості. Цей метод працевлаштування працює чітко, як годинник. Ви можете одразу на власні очі побачити майбутнього роботодавця та почути про роботу «зсередини» від майбутніх колег.

- Пам’ятайте про те, що працевлаштування має бути офіційним. Зарплата в конверті - це точно не плюс, а мінус. Якщо ж вагаєтесь чи маєте певні питання щодо трудових прав - зверніться по консультацію до фахівця служби.

- І насамкінець: пошук роботи - це не завжди так швидко, як хочеться. Не опускайте руки після першої відмови! Рішучість, оптимізм, позитивне ставлення до життя скажуть про вас багато майбутньому роботодавцеві.

 

 

16 лютого 2021
back