back

СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

1

ПРИМАКОВ  Геннадій Анатолійович

-

Міський голова

2

СТАЛЬНИЧЕНКО Юрій Валерійович

-

Секретар ради

3

ГАЙДУКЕВИЧ Максим Валерійович

-

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

4

ВИШНЯК Тетяна Сергіївна

-

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

5

СТАРОДУБ  Людмила Олександрівна 

-

Керуючий справами виконкому

 

Члени виконкому:

6

АНДРЕЙЧЕНКО  Сергій Васильович

-

В.о.старости Стольненського старостинського округу

7

БОЮН  Роман Анатолійович

-

В.о.старости Блистівського старостинського округу

8

БУРКА Наталія Миколаївна

-

В.о.старости Дягівського старостинського округу

9

ГУБЕНКО Лариса Степанівна

-

В.о.старости Киселівського старостинського округу

10

ДЕМИДЕНКО  Дмитро Миколайович

-

В.о.старости Лісківського старостинського округу

11

ЄРМОЛЕНКО Тетяна Іванівна

-

В.о.старости Ушнянського старостинського округу

12

КОВАЛЕНКО Роман Анатолійович

-

В.о.старости Макошинського старостинського округу

13

КОВБАСА  Людмила Петрівна

-

В.о.старости Садового старостинського округу

14

КОЗЕЛ  Світлана Володимирівна

-

В.о.старости Феськівського старостинського округу

15

МОЗИРКО Олександр Олександрович

-

В.о.старости Слобідського старостинського округу

16

ПИЛИПЕНКО Світлана Вікторівна

-

В.о.старости Семенівського старостинського округу

17

САВЧЕНКО Тетяна Василівна

-

В.о.старости Осьмаківського старостинського округу

18

ХІЛЬ Ганна Василівна

-

В.о.старости Синявського старостинського округу

19

ХОМЕНКО Наталія Михайлівна

-

В.о.старости Бірківського старостинського округу

20

ЧИЧКАНА Віталій Миколайович

-

В.о.старости Куковицького старостинського округу

21

ЯКОВЕНКО Тетяна Михайлівна

-

В.о.старости Величківського старостинського округу

22

ВАСЮК Іван Петрович

-

Тимчасово не працює

23

ЗЕЛЕНИЙ Ігор Іванович 

-

Пенсіонер

24

ЗИМА Василь Юхимович

-

Директор ТОВ «Менський комунальник»

25

ЛИХОТИНСЬКА Лілія Анатоліївна

-

Начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Менської міської ради

26 ЛУК'ЯНЕНКО Ірина Федорівна - Начальник відділу освіти Менської міської ради
27

МАКСИМЕНКО  Зінаїда Сергіївна

-

Директор Менський зоопарк

28

НЕЖЕНЕЦЬ Олександр Іванович

-

Головний інженер ТОВ «Менський комунальник»

29

НЕРОСЛИК Алла Петрівна

-

Заступник начальника фінансового управління Менської міської ради

30

НІКОЛАЙЧИК Костянтин Олексійович

-

Тимчасово не працює

31

СКОРОХОД Сергій Віталійович

-

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради

32

СОЛОХНЕНКО Світлана Анатоліївна

-

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Менської міської ради

33 ТЕРЕНТІЄВ Павло Олександрович - Начальник відділу земельних відносин Менської міської ради
34

ЧЕРТОПОЛОХ  Микола Васильович

-

Фельдшер Чернігівського центру екстреної допомоги

35

ШЕЛУДЬКО Світлана Валеріївна

-

Начальник відділу культури Менської міської ради

36

ЩУКІН  Валерій Миколайович

-

Голова Менської районної державної адміністрації

37

ЯШАН Василь Володимирович

-

Пенсіонер

26 лютого 2019
back