Юні менські спортсмени вибороли 14 нагород на Чемпіонаті ДЮСШ України серед юнаків і дівчат з легкої атлетики

9 квітня у Чернігові на стадіоні «Юність» відбувся Чемпіонат ДЮСШ України серед юнаків і дівчат з легкої атлетики. Турнір став першим відбірковим етапом XXV змагань серії гран-прі «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Майже 300 учасників – вихованці Чернігівської, Менської, Коропської, Новобілоуської, Носівської ДЮСШ середньої та молодшої вікової категорії – змагалися в чотирьох дисциплінах: бігу на 60, 300 та 600 м, а також у стрибках у довжину з розбігу.

Команда Менської ДЮСШ складалася з 18 учасників, 14 з них повернулися зі змагань призерами та переможцями.

Серед дівчат 2009 – 2010 рр. Аліна ЛАВСЬКА перемогла в трьох видах, показавши свої кращі результати: біг 60 м – 7.9 с, стрибки у довжину – 5.11 м, біг 300 м – 45 секунд. Отже, три золота в трьох дисциплінах!

Анастасія МОСКАЛЕНКО посіла третє місце у стрибках у довжину.

Серед спортсменів 2011 – 12 рр. у стрибках у довжину (дівчата) 1 місце у Анастасії ГУБКО, 2 – у Вероніки МИХАЙЛЕНКО, 3 – в Дар’ї КАРТАВОЇ.

Дмитро ВОЙТЕХОВИЧ здобув 2 місце у стрибках у довжину серед юнаків.

Оксана ШЕСТАК з гарним результатом 8.2 сек. виборола 2 місце у бігу на 60 м, Анастасія ГУБКО (8.3 сек.) зайняла 4 місце.

У бігові на 600 м Оксана ШЕСТАК завоювала 1 місце, Анастасія НАУМЧЕНКО – 3 місце.

Софія БАБКІНА – 2 місце у бігові на 300 м.

У віковій категорії 2013 рік і молодші 1 місце у бігу на 600 м здобула Маргарита КОНОН, у бігу 300 м 2 місце – Катерина СЛЬОЗКА.

Спортсменів підготували тренери Ірина ТЕРПИЦЬКА та Надія ТАРАТУХІНА.

Упродовж двох місяців відбудуться наступні етапи гран-прі, після чого наприкінці травня на спортсменів чекатиме фінальний турнір, де будуть визначені призери, переможці та абсолютні чемпіони.

Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренерів з такими досягненнями! Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я та нових здобутків!