back

Вихованці Менської ДЮСШ та спортивно - оздоровчого клубу "Strong Mena знову з медалями

Учора в місті Чернігів проходив турнір з жиму штанги лежачи "ХL жим", в якому взяли участь вихованці Менської ДЮСШ та спортивно-оздоровчого клубу "Strong Mena" який знаходиться в приміщенні Центру культури та дозвілля молоді. Отже, за результатами змагань у ваговій категорії до 60 кілограмів з результатом 70 кілограмів перше місце посів Василенко Кіріл, з результатом у 107,5 кілограмів у ваговій категорії до 67,5 перемогу здобув Пастушенко Роман, Цимбалюк Максим також виборов перемогу у ваговій категорії до 75 кілограмів з результатом у 110 кілограмів. Серед осіб з інвалідністю перше місце у ваговій категорії до 82,5 кілограмів з результатом у 115 кілограмів посів Микита Котов. Серед дорослих у ваговій категорії до 82,5 кг. друге місце з результатом у 125 кілограмів виборов Литвиненко Іван, а у категорії до 90 кілограмів з результатом 145 кілограмів Нагорний Сергій також посів друге місце. Тож вітаємо хлопців, а також їхнього тренера Сергія Таратухіна з вдалим виступом на змаганнях.