Збірна команда Менської ОТГ з легкої атлетики - перша в області!

3 – 4 жовтня у місті Чернігів проходив командний Кубок Чернігівської області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат 2002 р.н. та молодших. Збірна команда Менської громади у командному заліку впевнено зайняла перше місце. Отож, переможцями змагань серед дорослих стали: Лупинос Катерина – штовхання ядра та метання диску, Руденко Андрій – штовхання ядра та метання диску, Дятлова Юля виборола першість з бігу на 600 метрів і 1000 метрів, зі стрибків у висоту перше місце виборола Дорошенко Поліна. Призерами у цій віковій групі були Руденко Андрій – метання диску, Полоз Олена – метання диску, штовхання ядра, Ганнущенко Сніжана - стрибки у висоту та Дорошенко Поліна у потрійному стрибку з розбігу. Переможцями у віковій групі 2002 рік народження і молодші перемогу здобули: Лактюшина Надія у виді 100 метрів з/б перемогла своїх суперниць на чотири роки старше за неї. Після важкої травми, у спорт повернулась Майстренко Вікторія і впевнено здобула перемогу зі стрибків у висоту. Чирва Станіслав у метанні диску здобув перемогу і в цьому ж виді серед дівчат перемогла Соломенник Вікторія. Призерами у даній віковій групі стали: Ганнущенко Сніжана – 300 метрів з/б, Соломенник Вікторія – штовхання ядра, Ткаченко Катерина – стрибки у висоту та Наумчик Юлія – 100 метрів з/б. Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів Таратухіну Надію Пертрівну,  Терпицьку Ірину Леонідівну та Микитенка Юрія з вдалим виступом на змаганнях.