ПРЕДСТАВНИКИ МЕНСЬКОЇ ОТГ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ НА ЗИМОВОМУ ЧЕМПІОНАТІ М. БРОВАРИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

9 лютого в м. Бровари проходив відкритий зимовий чемпіонат міста з легкої атлетики. Збірна команда Менської ОТГ була запрошена на ці змагання. Першу перемогу, в дисципліні «штовхання ядра», серед юнаків завоював наш спортсмен Кутік Микита з результатом 12 метрів 36 сантиметрів, другим у цій дисципліні став також наш спортсмен Чирва Станіслав. В стрибках у висоту серед юнаків став кращий Ян Бродский, він подолав планку висотою 155 сантиметрів. Серед дівчат чудово виступила Лактюшина Надія яка зайняла 2 місце, вона пробігла 60 метрів з барєрами за 9,8 секунди, це новий рекорд області. В стрибках у висоту серед  дівчат друге та третє місце посіли Лактюшина Надія і Ганнущенко Сніжана відповідно. В стрибках у довжину Мироненко Ярослав зайняв третє місце. Хочеться відмітити самого молодшого спортсмена змагань Шепель Ангеліну, вона стала другою в штовханні ядра. Всіх спортсменів готувала Надія Таратухіна, вона являється тренером Чернігівської  обласної школи з олімпійських видів: «вони не виділяють кошти на участь спортсменів в змагання, приходится самій шукати шляхи, але дякуючи міському голові Геннадію Примакову та сектору сім’ї молоді та спорту міської ради це стає можливим» зазначає тренер.