back

Вільні творити майбутнє

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність та прагнення до свободи.

Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Тож об’єднаймо свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. Згуртуймося в скрутну хвилину, щоб підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо особливий день, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України  В цей день ми маємо віддати шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Від імені Менської міської ради бажаємо всім порозуміння й згуртованості, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні!

Довідково:

День гідності і свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.

 
 
 
20 листопада 2020
back