back

Повторно оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Менської міської ради

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Менської міської ради Менського району Чернігівської області.

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, відповідного професійного спрямування за спеціальністю «Облік і аудит».

 Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи в інших сферах діяльності не менше 1 року; вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Титаренка  Сергія, 7, м. Мена, Чернігівської області.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці та по інших питаннях можна отримати за телефоном 2-10-01.

29 квітня 2020
back