Управління держпраці інформує

12-05-2020 | 12:25
Співробітник пропав без вісті: як його звільнити й розрахувати.
Наш співробітник відсутній на роботі, на телефонні дзвінки не відповідає, за місцем реєстрації відсутній. Складено акт відсутності на робочому місці. Відправлено лист із повідомленням з вимогою в 3-денний строк надати пояснення причини відсутності на роботі.
12-05-2020 | 12:20
Дистанційна робота та гнучкий графік: організовуємо роботу по-новому.
При дистанційній роботі працівники розподіляють робочий час на свій розсуд. Правила внутрішнього трудового розпорядку на них не поширюються і оплата праці здійснюється за фактично виконану роботу.
24-04-2020 | 19:09
Самоізоляція осіб віком 60+: поради для роботодавців
Яким нормативним документом установлена вимога щодо самоізоляції осіб 60+? Ця вимога встановлена п. 4 постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом
17-04-2020 | 19:02
Розвіюємо міфи: чи можна звільняти працівників під час карантину
Останнім часом де які ЗМІ почали лякати роботодавців санкціями за звільнення працівників під час карантину. Нібито це в жодному разі не допустимо й незаконно, а за кожного звільненого працівника з керівника стягнуть чималі
01-04-2020 | 15:28
ВІДПУСТКА «ЗА СВІЙ РАХУНОК» ТІЛЬКИ ЗА БАЖАННЯМ ПРАЦІВНИКА.
  У зв'язку з встановленням карантину на території України, одним із актуальних питань для роботодавців та працівників стало надання відпустки без збереження заробітної
30-03-2020 | 09:02
Яких заходів безпеки потрібно дотримуватися при роботі під час карантину? Держпраці надає поради щодо поведінки у період карантину на робочих місцях.
  Держпраці у Чернігівській області області надає роз′яснення щодо вимог профілактичних заходів на робочих місцях для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Карантин
30-03-2020 | 08:59
Зміни до трудового законодавства щодо організації робочого процесу в умовах карантину (Закон № 530).
 Конкретні рекомендації для роботодавців  на період карантину передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України,